Aktuality zo Sveta Bitcoinu a Kryptomien

Sprievodca pre začiatočníkov, investovanie do ICO

0 304

 

Sprievodca pre začiatočníkov, investovanie do ICO.

Táto príručka je úvodom k investovaniu ICO a krokom, ktoré je treba splniť pri investovaní do ICO.

(ICO znamená predpredaj kryptomeny predtym ako pôjde na burzu) prečitajte si čo je to ICO tu

Až do júla roku 2017 celková suma v dolároch získaná v ponuke počiatočných mincí (ICO) bola ohromujúca 1.252.676.352 USD. To je viac ako miliarda dolárov v rámci 7 mesiacov. S celkovou trhovou kapitalizáciou vo výške viac ako 100 miliárd amerických dolárov trh s kryptomenami pritiahol pozornosť mnohých, od obchodníkov, ktorí chcú rýchlo zarobit až po profesionálnych investorov ktory sa zaoberajú nedostatkom transparentnosti.

Celkový kapitál získaný z ICO za prvých 7 mesiacov roku 2017

Čo je ICO?

Počiatočná ponuka na kryptomeny (ICO) je prostriedkom na crowdfunding prostredníctvom uvoľnenia novej kryptomeny alebo tokenu na financovanie vývoja projektu.

V súčasnosti je na rôznych burzách k dispozícii viac ako 1 000 mincí, pričom v procese ich výmeny na burze sú stovky ďalších. Je dôležité pochopiť, že nie všetky kryptomeny majú vlastnú blokovú reťaz (Blockchain), pretože väčšina z nich je vydaná na základe inej Blockchain. Dobrým príkladom sú žetóny ERC-20, ktoré predstavujú štandard interoperability v bloku Ethereum. Ethereum je blokový reťazec pre všeobecné účely, kde môžete zakupit vlasnu Blockchain infraštruktúru pre svoju kryptomenu. Pre podrobnejšie porozumenie sa pozrite http://kryptonoviny.sk/?p=398

Výhody ICO

Demokratizácia: 

Umožnuje projektom obísť tradičnú metódu žiadania penazi od Bánk / Venture Capitalists, ktorá môže trvať veľa času a zdrojov. Ktokoľvek môže investovať a môže zarobiť potenciálne obrovské výnosy, rovnako ako su zvyknúty veľkí chlapci z Wall Street. Samozrejme, investovanie do ICO je velkym rizikom.

Obrovský potenciál zisku: 

Mnohí ľudia hľadajú “dalši Bitcoin”, potencionálnu vlnu nákupu mincí za haliere a neskôr predaj za astronomickú cenu. Väčšina ICO má iba koncepčný biely papier (Podnikateľský plán) s malým až žiadnym dôkazom o koncepcii, ktorým by mohli potvrdít vysoký potenciál výnosov.Preto odporúčame investovať do ICOs ktoré majú aspoň beta verziu/prototyp produktu, a sú založené na blockchain technológií.

Pozrite sa na výnosy, ak by ste investovali do ICO nižšie:

 

 

Prieskum novych ICO 

Pozrite sa na zdroje alebo predajne, ktoré obsahujú najnovšie ICO. Vedieť, ktoré ICO príde, vám umožní si vopred naplánovať investovanie. Niektoré ICO vyžadujú registráciu aby ste sa mohli zúčasniť na predpredaji, taktiež limitované množstvo kryptomeny ,je zvyčajne dobrym znakom populárnich ICO.

Webove stránky, v ktorých sa uvádzajú pripravované a prebiehajúce ICO :

1ICO Watchlist

2 Smith & Crowns

3ICO Alert

4Coin Schedule

5ICO Rating

6ICO Tracker

7ICO Bench

8Crypto Smile

9ICO List

Zdroje / fóra komunity, ktoré obsahujú diskusie ICO

1Reddit 

2Bitcoin Talk

3Slack

4Twitter

 

 

Urobte si svoj prieskum

Mali by ste vykonať svoj vlastný prieskum, aby ste sa uistili, že ICO je dobrý projekt. Existuje veľa kľúčových faktorov, ktoré musíte zvážiť, aby ste posúdili ICO.

Môžete sa tiež pozrieť na recenzie a analýzy vykonané inými, aby ste overili potenciál ICO. Na základe nášho hodnotenia sú dobré zdroje na preskúmanie ICO:

Crush Crypto: Internetová stránka venovaná analyzovaniu ICO prostredníctvom podrobnej základnej analýzy

Reddit: Niektoré kanály obsahujú ICO recenzie vykonané členmi komunity, ako sú / r / Cryptocurrency, / r / icocrypto, / r / ethtrader

Proces účasti ICO

 

Otvorenie účtu na burze

Za predpokladu, že ste presvedčení investovat do ICO, mali by ste si otvoriť účet na krypto zmenárni .Na to aby ste mohli investovat potrebujete si zakúpit populárnu kryptomenu (BTC) alebo Ether (ETH) .

 

Otvorenie vlastnej peňaženky

Je absolútne nevyhnutné, aby ste mali svoju krypto peňaženku. Váš výmenný účet (napr. Poloniex / Bittrex / Kraken) NEBUDÚ akceptovať ako vašu peňaženku, pretože nemáte kontrolu nad ich súkromnými kľúčmi. Účasť v ICO vyžaduje, aby ste odoslali BTC alebo ETH z vašej osobnej súkromnej peňaženky. Ak ju pošlete z burzy, nedostanete Vase ICO kryptomeny.

 

Postupujte podľa pokynov ICO

Väčšina ICO projektov poskytuje krok za krokom sprievodcu účasti na ich ICO. Mali by ste sa pripojiť k oficiálnym komunikačným kanálom, ako je napríklad Slack alebo Telegram, aby ste dostali najnovšie aktualizácie a odpovede priamo od rozvojového tímu.

 

Predaj a obchodovanie s ICO kryptomenamy

Ak veríte v technológiu, držte mince v strednodobom až dlhodobom horizonte alebo až do dosiahnutia cieľa ceny (napr. 2x, 3x, 10x kapitál). Ak ju chcete len otočiť, potom ho predáte, keď sa dostane na burzu, ktorá zvyčajne uvádza ICO. Prípadne, ak ste vynechali ICO, môžete ho kúpiť na burze. Tu je zoznam spoločných burz, ktoré majú tendenciu predávať nové kryptomeny ICO:

Ether Delta: Decentralizovaná výmena, ktorá je zvyčajne prvou výmenou na zozname novo vydaných krzptomien ICO. Pre začiatočníkov môže byť tato burza veľmi komplikovana.

Poloniex: Akceptuje len vklady kryptomeny.

Binance: Najväčšia krypto burza podľa objemu, ktorá prijíma len vklady kryptomeny (neprijme fiatové peniaze).

Bittrex: Druha Najväčšia krypto burza podľa objemu, ktorá prijíma len vklady kryptomeny (neprijme fiatové peniaze). Toto je “veľká liga”, ktorú chce každá ICO dosiahnut

Investujte bezpečne!

Zanechajte odpoveď

Vašu emailovú adresu nezverejníme.