Aktuality zo Sveta Bitcoinu a Kryptomien

Stratég, ktorý správne predpovedal vzostup Bitcoinu odporúča tri ďalšie kryptomeny.

0 382

Stratég, ktorý správne predpovedal vzostup Bitcoinu odporúča tri ďalšie kryptomeny.

Thomas J. Lee, vedúci výskumu v spoločnosti Fundstrat Global Advisors, bol jedným z prvých stratégov z tradičného finančného sveta, ktorý sa vydal na bitku a držal sa pevne, svojho názoru ohľadom bitcoinu dokonca aj keď prevládal skepticizmus.

Vo štvrtok vydal svoje predpovede na rok 2018 a rozšíril svoj zoznam odporúčaní o ďalšie kryptomeny. Napísal, že mince s veľkým trhovým limitom sa tento rok stanú dominantnejšími. (Existuje viac ako 1 000 kryptomien, z ktorých väčšina má pravdepodobne malú hodnotu.)

Lee tvrdí, že do pol roka roka stúpne bitcoin na 20 000 dolárov a do konca roka na 25 000 tisíc dolárov. Predpokladá, že bitcoin pravdepodobne nepôjde nižšie nez 9 000 dolárov. V Stredu spadol bitcoin na 9,500 dolárov hneď na to vo štvrtok rano sa s ním obchodovalo za 11 500 dolarov.

Ďalšie tri kryptomeny ktoré odporúča:

Ethereum je postavený na blokovej reťazi (blockchain), ako je bitcoin, ale má ešte viac možností, vrátane schopnosti vkladať “inteligentné zmluvy”, ktoré umožňujú komplexnejšie transakcie. tvrdí , že sa cena na konci roka zvýši na 1.900 dolárov, čo je dnes približne 1.000 dolárov.

Ethereum classic, ktorý Lee nazýva hybrid bitcoinu a éteru, by mohol vzrásť na 60 dolárov z 25 dolárov.

Neo, ktoré tiež umožňuje ľuďom vytvoriť inteligentné zmluvy, by mohlo vzrásť na 225 dolárov zo 114 dolárov, predpovedá Lee.

Zanechajte odpoveď

Vašu emailovú adresu nezverejníme.